Harley-Davidson Softail Heritage Classic FLSTC
Poiščite tehnične podatke, cene in preglede.

Ključni tehnični podatki Harley-Davidson Softail Heritage Classic FLSTC 2017
Motor in pogonski sklop
| Izvrtina | 98.4 mm |
|---|---|
| Gib | 111.1 mm |
| Moč motorja | 78 KM |
| Število vrtljajev na minuto pri največji moči | 5020 min-1 |
| Navor | 125 Nm |
| Število vrtljajev na minuto pri navoru | 3000 min-1 |
| Kompresijsko razmerje | 9.7 |
| Sistem za gorivo | Vbrizgavanje |
| Zaganjalnik | Električni |
| Tip sklopke | Večdelna sklopka v oljni kopeli |
| Vžig | Tranzistor |
| Prenos moči | Jermen |
| Vrsta menjalnika | Prestavna ročica |
| Število prestav | 6 |
| Ventili | Ventil v glavi motorja |
| Hlajenje | Zrak |
| Gibna prostornina | 1690 cm3 |
Sprednje vzmetenje
| Sprednje vzmetenje | Teleskopske vilice |
|---|
Podvozje
| Okvir | Jeklo |
|---|---|
| Tip okvirja | Dvojni okvir |
| Naklon vilic | 31 stopinja |
| Predtek | 147 mm |
Sprednje zavore
| Vrsta | Enojni kolut |
|---|---|
| Bat | Štirje bati |
| Pritrditev amortizerja | Fiksna čeljust |
Zadnje zavore
| Vrsta | Kolut |
|---|---|
| Bat | Dva bata |
| Pritrditev amortizerja | Gibljiva čeljust |
Mere in mase
| Premer sprednje pnevmatike | 16 palcev |
|---|---|
| Premer zadnje pnevmatike | 16 palcev |
| Dolžina | 2405 mm |
| Širina | 980 mm |
| Višina | 1115 mm |
| Medosna razdalja | 1635 mm |
| Višina sedeža | 690 mm |
| Lastna masa (z ABS) | 347 kg |
| Prostornina posode za gorivo | 18.9 l |
| Največja hitrost | 195 km/h |
| Skladnost z dovoljenjem | A |
Cena Harley-Davidson Softail Heritage Classic FLSTC
Modelsko leto
Trenutne povprečne tržne cene
Harley-Davidson Softail Heritage Classic FLSTC Zgodovina
Harley-Davidson Softail Heritage Classic FLSTC 2016

75 KM
1690 cm3
339 kg
19.967,00 €povprečna tržna cena
Harley-Davidson Softail Heritage Classic FLSTC 2015

75 KM
1690 cm3
339 kg
17.494,00 €povprečna tržna cena
Harley-Davidson Softail Heritage Classic FLSTC 2014

75 KM
1690 cm3
339 kg
20.174,00 €povprečna tržna cena
Harley-Davidson Softail Heritage Classic FLSTC 2013

75 KM
1690 cm3
341 kg
16.843,00 €povprečna tržna cena
Harley-Davidson Softail Heritage Classic FLSTC 2012

76 KM
1584 cm3
326 kg
18.207,00 €povprečna tržna cena
Harley-Davidson Softail Heritage Classic FLSTC 2011

73 KM
1584 cm3
341 kg
12.668,00 €povprečna tržna cena
Harley-Davidson Softail Heritage Classic FLSTC 2010
Harley-Davidson Softail Heritage Classic FLSTC 2010
1584 cm3
326 kg
Harley-Davidson Softail Heritage Classic FLSTC 2009

1584 cm3
326 kg
12.900,00 €povprečna tržna cena
Harley-Davidson Softail Heritage Classic FLSTC 2008

71 KM
1584 cm3
341 kg
17.676,00 €povprečna tržna cena
Harley-Davidson Softail Heritage Classic FLSTC 2007

71 KM
1584 cm3
341 kg
13.989,00 €povprečna tržna cena
Harley-Davidson Softail Heritage Classic FLSTC 2006

63 KM
1449 cm3
322 kg
12.411,00 €povprečna tržna cena
Harley-Davidson Softail Heritage Classic FLSTC 2005
Harley-Davidson Softail Heritage Classic FLSTC 2005
63 KM
1449 cm3
335 kg
15.416,00 €povprečna tržna cena
Podobni izdelki Harley-Davidson Softail Heritage Classic FLSTC
Pogosta vprašanja Harley-Davidson Softail Heritage Classic FLSTC
- Kakšna je trenutna tržna cena modela Harley-Davidson Softail Heritage Classic FLSTC?
- Trenutna povprečna tržna cena modela Harley-Davidson Softail Heritage Classic FLSTC, leto izdelave 2001, s povprečno 14.975 prevoženimi kilometri, je 14.410 EUR.
- Kateri je boljši? Harley-Davidson Softail Heritage Classic FLSTC ali {AlternativeBrandModel}?
- Ta dva motocikla lahko primerjate tukaj. Tukaj boste našli vse prednosti in slabosti primerljivega modela.
- Kako je z razpoložljivostjo modela Harley-Davidson Softail Heritage Classic FLSTC?
- V primerjavi z drugimi motornimi kolesi tipa Chopper/Cruiser je razpoložljivost zelo dobra. Na trgu je na voljo zelo veliko motornih koles Harley-Davidson Softail Heritage Classic FLSTC.
- Kako stabilna je cena rabljenega modela Harley-Davidson Softail Heritage Classic FLSTC? Kakšno je gibanje cen?
- Za leto izdelave 2016 je stabilnost cene modela Harley-Davidson Softail Heritage Classic FLSTC slaba v primerjavi z drugimi motornimi kolesi tipa Chopper/Cruiser. V prvem letu je bil trend gibanja cen -9 %, TrendSecondYear} % v drugem letu in TrendThirdYear}% v tretjem letu.
- Kako priljubljen je Harley-Davidson Softail Heritage Classic FLSTC?
- Na trgu je zelo veliko povpraševanje po modelu Harley-Davidson Softail Heritage Classic FLSTC. Poročila o testiranjih tega modela so manj pogosto brana na platformi 1000PS.
- Iz katerega vira ta stran črpa podatke?
- Podatki so iz spletne revije za motorna kolesa »1000PS«. Revija 1000PS je bila ustanovljena 2001. Podjetje ima sedež v Avstriji. Večina vsebine je objavljena v nemščini. Vendar pa ekipa objavlja tudi videoposnetke testov motornih koles v angleščini v storitvi YouTube. Revijo 1000PS najdete tudi v omrežju Instagram.
NAJBOLJ PRILJUBLJENE PRIMERJAVE
Harley-Davidson Softail Heritage Classic FLSTC Slike
Vir: 1000PS










Pokaži več slik






















